Upravni odbor

    1. Uroš Lovrenčič - predsednik
    2. dr. Darko Golob - prvi podpredsednik
    3. Matjaž Meško - drugi podpredsednik
    4. Borut Jarc - član
    5. mag. Matjaž Plejić - član
    6. Karl Kelc - član
    7. Sergej Ravnikar - član
    8. Rok Toplak - član
    9. Branko Tekmec - član
    10. Marko Geršak - član
    11. Mitja Koželj - član
    12. Bojan Pihlar - član
    13. Milan Kotnik - član
    14. Darja Škrilec - predsednica KŠOM
    15. Silvester Lipošek - predsednik SS

    Nadzorni odbor

    1. Jože Dover, predsednik
    2. Donald Keranović
    3. Jože Raišp

    Nadomestna člana:

    1. Blaž Medvešek
    2. Mladen Gogić

    Disciplinska komisija

    1. Zlatko Žilarević
    2. Sebastijan Škorc
    3. Branko Rokavec

    Nadomestna člana:

    1. Martin Dover
    2. Darko Žižek

    STALNI ORGANI UPRAVNEGA ODBORA

    Strokovni svet ŠZM

    1. Silvester Lipošek, predsednik
    2. Robert Grubišić Čabo, podpredsednik
    3. Robert Herga
    4. Dušan Jurše
    5. Zoran Kačičnik
    6. Matjaž Rakun
    7. Aljaž Vogrinec

    Komisija za šport otrok in mladine

    1. Darja Škrilec - predsednica
    2. Alenka Lončarič        
    3. Sonja Škoberne
    4. Jerica Puklavec
    5. Branko Mihalič
    6. Edi Roj
    7. Marjan Pučnik
    8. Nataša Čavničar
    9. Vodja področnega centra IPŠOM – v funkciji: Simon Mihalina

    Komisija za priznanja, imenovanja in statutarna vprašanja

    1. dr. Darko Golob - predsednik
    2. Sergej Ravnikar
    3. Bojan Pihlar
    4. Janez Šauperl
    5. Zoran Kačičnik
    6. Miran Vrbanić
    7. Maja Bezjak

    Odbor za prireditve

    1. Matjaž Meško - predsednik,
    2. Darja Škrilec,
    3. Marko Geršak,
    4. Mitja Dragšič,
    5. Uroš Lovrenčič

    Komisija za razvoj športne infrastrukture

    1. mag. Matjaž Plejić - predsednik
    2. Karl Kelc,
    3. Ivan Gorjup,
    4. Mitja Korošec,
    5. Rok Vadnjal

    Komisija ŠZM za nadzor izvajanja športnih programov na terenu

    Komisija je v mirovanju

    Uredniški odbor glasila Mariborski šport

    1. Milan Lazarević, glavni in odgovorni urednik
    2. Drago Soršak
    3. Karl Kelc
    4. Matjaž Ledinek (fotografija)
    5. Uroš Lovrenčič

    Skupščina (predstavniki ustanoviteljev po panogah)

    1. Aikido - Rudolf Majcen
    2. Alpinizem - Miro Potisk
    3. Atletika - Branko Žerak
    4. Alpsko smučanje - Vojko Debevc
    5. Badminton - Uroš Velec
    6. Balinanje - Zmago Gomzi
    7. Boks - Zlatko Zilarevič
    8. Fitness in aerobika - Damir Ćujo
    9. Športna rekreacija - Andrej Kogelnik
    10. Hokej - Tomaž Satler
    11. Invalidski šport - Valter Pristovnik
    12. Jadranje - Matjaž Meško
    13. Judo - Darko Mušič
    14. Ju-jitsu - Karl Kelc
    15. Karate - Mladen Kutnjak
    16. Kegljanje - Bojan Pihlar
    17. Kolesarstvo - Bojan Horvat
    18. Konjeništvo - Maruša Vihar
    19. Košarka - Sergej Ravnikar
    20. Letalstvo - Franc Kralj
    21. Lokostrelstvo - Igor Vrbančič
    22. Namizni tenis - Mirko Milovančevič
    23. Kick boxing - Zvonko Zečevič
    24. Nogomet - Tone Grašič
    25. Odbojka - Teobald Pajnik
    26. Planinstvo - Franc Vračko
    27. Potapljanje - Mitja Štampfer
    28. Rokomet - Andrej Bauman
    29. Smuški teki - Aleš Hus
    30. Športna gimnastika - Zdravko Šoštarič
    31. Strelstvo - Bojan Udovč
    32. Šah - Franc Simonič
    33. Taborništvo - Žarko Dragšič
    34. Tenis - Matjaž Plejič
    35. Tae-kwon-do - Sašo Branilovič
    36. Triatlon - Pia Vrezner
    37. Veslanje - Darko Golob
    38. Športni ribolov - Drago Ornik
    39. Športni ples - Branko Padjan
    40. Sabljanje - Nataša Kvar
    41. Kegljanje na ledu - Miran Strnad
    42. Vaterpolo - Robert Grubišič - Čabo
    43. Šolski šport - Štefan Muraus
    44. Univerzitetni študentski šport - Marjan Pučnik
    45. Plavanje - Matjaž Rakun